Pick & Return

Vážený zákazník!

 

Obdržali ste od nás zásielku, nesedí Vám rozmer, nevyhovuje výrobok alebo chcete uplatniť reklamáciu? 

 

Prinášame Vám službu PICK & RETURN - riešenie ako maximálne jednoducho, pohodlne a za minimálnych nákladov vrátiť zásielku alebo jej časť späť ku nám.

 

Ako služba funguje?

Maximálne jednoducho!  Jednoducho do nižšie uvedeného formuláru vložte Vás email, ktorým ste sa zaregistrovali na STROPS.SK + uveďte číslo objednávky, z ktorej chcete tovar vrátiť späť ku nám. 

Týmto  objednáte kuriera, ktorý do 48h Vás bude kontaktovať a príde si po zabalenú zásielku, ktorú následne od Vás prevezme a doručí ku nám.

Miesto prevzatia je na Vás, môžete to byť u Vás doma, prípadne v práci. Dôležité je, aby mesto / obec, kde od Vás kuriér prevezme zásielku bolo rovnaké aké bolo uvedené na objednávke z ktorej vraciate tovar.

 

Koľko za službu zaplatím?

1.
Vraciate tovar z dôvodu "Odstúpenia od zmluvy" v zákonnej lehote 14 dní? Požadujete vrátiť plnú sumu zaplatenú za objednaný tovar? - Cena za službu Pick & Return bude 3 EUR. Túto sumu Vám odpočítame od celkovej vrátenej sumy zrealizovaného nákupu, ktorú Vám vrátime na základe Odstúpenia od zmluvy.

 

2.
Vraciate tovar z dôvodu, že Vám nesadol rozmer a požadujete zámenu tovaru za inú veľkosť ? Nepožadujete vrátenie peňazí ani nechcete odstúpiť od zmluvy, jednoducho potrebujete inú veľkosť a tovar Vám vyhovuje. Môžete tak spraviť do 14 dní od prevzatia tovaru. V tomto prípade za službu Pick & Return zaplatíte sumu 3 EUR. Táto suma už obsahuje sumu za poštovné nielen vráteného tovaru od Vás ku nám, ale aj opätovné poštovné za zaslanie vymeneného tovaru (požadovaný iný rozmer) od nás ku Vám domov. Takže za celkové poštovné 3 EUR jednoducho zameníte tovar bez toho aby ste museli chodiť na poštu zasielať balík a potom znovu platiť poštovné od nás ku Vám. Takto za jednu sumu 3EUR máte poštovné za vrátenie tovaru a rovnako aj za zaslanie nového zameneného tovaru. S STROPS.SK sa tak nemusíte obávať tovar objednať z dôvodu , že Vám rozmer nebude vyhovovať. Jednoducho, rýchle a lacno môžete tovar v prípade, že Vám nevyhovuje rozmer vrátiť a zameniť za iný rozmer. Sumu 3 EUR za poštovné zaplatíte kuriérovi pri doručení novej zásielky so zameneným tovarom. Geniálne jednoduché a pohodlné !

 

3.
Reklamujete vadný výrobok v záručnej dobe?
Za službu Pick & Return Vám v prípade kladného vybavenia reklamácie nebude účtovaný žiadny poplatok ! Jednoducho reklamovaný tovar zabalte, vyplnte formulár uvedený nižsie na stránke, do 48h Vás bude kontaktovať kuriér GLS, zásielku od Vás prevezme a doručí ku nám.

Veríme, že službou Pick & Return Vám prinášame novú úroveň služieb, zostanete nám verní - budete u nás nakupovať s väčšou chuťou, pohodlnejšie a menšími obavami o popredajný servis ako doteraz.

 

STROPS:SK

Objednať službu Pick & Return