Pohlavie

Pohlavie

Výrobca

Výrobca

Veľkosť

Veľkosť

Farba

Farba

Cena

Cena

Pánske hodinky

Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Storm - Denza Watch -57%
"Pánske hodinky nie sú len užitočným pomocníkom pre orientáciu v čase, ale tiež dôležitým módnym doplnkom, ktorý doladí tvoj outfit. Aj v dobe mobilných telefónov, kedy sa často spoliehame skôr na to, že presný čas zistíme na jeho displeji, sú klasické hodinky bezpochyby ešte stále v kurze. Nie je potrebné ich hľadať po vreckách ako mobil, ale sú vždy pri ruke, resp. na ruke.

Vlastnosti pánskych hodiniek

  • Kvalita
  • Štýlový dizajn
  • Rôzne materiály a typy
  • Chronograf
  • Vodotesnosť

Pánske hodinky pre každú príležitosť

Analógové, digitálne, kovové, plastové, kožené, športové, spoločenské, luxusné ... Stačí si vybrať. Hodinky toho o tebe prezradia veľa. Sú tiež vhodným darčekom prakticky k akejkoľvek príležitosti, či už sú to narodeniny, rôzne výročia, maturita, promócia ... Predávame aj dámske hodinky a bižutériu.

Hodinky môžeš vyberať podľa značiek alebo podľa vzhľadu, farby či použitého materiálu. V ponuke máme vychytané modely mnohých výrobcov, napríklad Adidas, Casio, Police, Timex a ďalšie. K tričku sa hodia napríklad hodinky farebné so silikónovým alebo gumeným náramkom. Využiješ ich aj na šport, kedy si môžeš svoje výkony zmerať na stopkách. Mnohé sú opatrené chronografom a niektoré vodotesné. Spoločenskú košeľu skvele doplnia hodinky kovové alebo na kožennom remienku. Najodolnejšie voči mechanickému poškodeniu a oderu sú keramické hodinky."