Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Viac informácii

Poštovné

Objednávky našich ctených zákazníkov expedujeme výhradne kuriérnou spoločnosťou GLS

 

Pokiaľ nie je uvedené inak, dodacia doba je 7-13 pracovných dní od vytvorenia objednávky z dôvodu, že tovar skladom nedržíme. Môže sa stať, že nám zásielky meškajú z dôvodu sviatkov v týždni, alebo omeškania dodania tovaru od dodávateľa. Zásielka Vám bude doručená nasledujúci pracovný deň od podania o ktorom budete informovaný e-mailom, a do nasledujúcich 48 hodín vás bude kontaktovať kurier, okrem sviatkov a víkendov. Je dôležité vyplniť doručovaciu adresu tú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu nasledujúcich dní medzi 8.00-18.00. V prípade, že týmto miestom je Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena i názov firmy.

 

Ceny poštovného:

 

Pri objednávke do 25 € je poštovné vo výške 2,50€

Objednávky nad 25 €: ZDARMA

Dobierka (platba kuriérovi pri prebratí): 0,90 €

Platba vopred (PayPal alebo platba kartou): ZDARMA

 

Odporúčame otvoriť zásielku hneď po prevzatí a prekontrolovať, či nie je tovar poškodený aj keď obal poškodený nie je. Ak zásielka pri dodaní javí známky poškodenia, odmietnite ju prevziať! Ak k tejto nepríjemnej situácii dôjde, informujte nás bezodkladne (najneskôr však nasledujúci pracovný deň) o vzniknutom stave prostredníctvom e-mailu na info@strops.sk.  Situácia bude okamžite riešená.