Poštovné

Pokiaľ nie je uvedené inak, dodacia doba je 7-13 pracovných dní od vytvorenia objednávky z dôvodu, že tovar skladom nedržíme. Môže sa stať, že nám zásielky meškajú z dôvodu sviatkov v týždni, alebo omeškania dodania tovaru od dodávateľa. Zásielka Vám bude doručená nasledujúci pracovný deň od podania o ktorom budete informovaný e-mailom, a do nasledujúcich 48 hodín vás bude kontaktovať kurier, okrem sviatkov a víkendov. Je dôležité vyplniť doručovaciu adresu tú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu nasledujúcich dní medzi 8.00-18.00. V prípade, že týmto miestom je Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena i názov firmy.

 

Ceny poštovného:

 

Pri objednávke do 25 € je poštovné vo výške 2,50€

Objednávky nad 25 €: ZDARMA

Dobierka (platba kuriérovi pri prebratí): 0,90 €

Platba vopred (PayPal alebo platba kartou): ZDARMA

 

 


 

Nový spôsob doručenia - využite odberné miesta Zásielkovňa.sk!

 

ZÁSIELKOVŇA

 

Odteraz si váš tovar môžete nechať úplne zadarmo doručiť na výdajné miesto Zásielkovne a vyzdvihnúť vtedy, kedy vám to vyhovuje :) Nemusíte sa viac viazať na kuriéra, ani čakať v rade na pošte. Vy sami rozhodnete, kedy si svoj tovar vzydvihnete. Výhodou je, že váš balíček si môžete  skontrolovať a priamo na mieste vyskúšať. Ak vám nesedí veľkosť, rovno ho môžete vrátiť, resp. nechať v Zásielkovni.

 

CENA

 

S touto službou ušetríte na cene dopravy, pretože nemusíte platiť za dopravu tovaru až domov. Platbu prevodom, kartou online rovnako ako aj platbu na dobierku máte pri tejto službe vrátane dopravy úplne zadarmo!

Sledovanie zásielky
Po expedícii tovaru Vám doručíme informáciu, v ktorej si môžete overiť aktuálnu polohu zásielky. V každom momente tak budete vedieť, kde sa Váš tovar nachádza.

Akonáhle je zásielka pripravená na vybranom mieste, obdržíte  potvrdzujúci e-mail a SMS. Pre výdaj tovaru vám postačí iba znalosť hesla uvedeného v potvrdzujúcej správe.

 

Pobočka Zásielkovňa

 

Každá pobočka má svoj vlastný charakter. Odberné miesto spoznáte podľa vlajky alebo označenia. Mapu, fotografie, otváraciu dobu a bližšie informácie o vybranej pobočke nájdete na stránke www.zasielkovna.sk/kontakty-na-pobocky po kliknutí na symbol "lupa".
 

Máte otázky? Kontaktuje našu zákaznícku podporu, alebo si pozrite: https://www.zasielkovna.sk/obcania/vyzdvihnutie-zasielky.

 

Veríme, že si našu službu obľúbite a vaše nakupovanie sa stane ešte komfortnejším.

 

Odporúčame otvoriť zásielku hneď po prevzatí a prekontrolovať, či nie je tovar poškodený aj keď obal poškodený nie je. Ak zásielka pri dodaní javí známky poškodenia, odmietnite ju prevziať! Ak k tejto nepríjemnej situácii dôjde, informujte nás bezodkladne (najneskôr však nasledujúci pracovný deň) o vzniknutom stave prostredníctvom e-mailu na [email protected]  Situácia bude okamžite riešená.