O nás

 

S radosťou ťa vítame na STROPSE. A ktože sme?

 


Predovšetkým internetový obchod, ktorý poskytuje kvalitné a značkové oblečenie pre každého na  Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Chorvátsku a Rumunsku a čoskoro aj v ďalších krajinách EÚ.


Skvelý tím mladých ľudí, ktorý vie aké sú vaše potreby. Profesionalita a individuálny prístup sú pre nás dôležité a preto ponúkame možnosť obrátiť sa na skúsenú, ústretovú zákaznícku podporu, ktorá vždy bezodkladne vyrieši vaše otázky a požiadavky. Našou prioritou je vaša spokojnosť.


Sme založení na hodnotách ako sú dôveryhodnosť, pretože  dôvera zákazníka v naše služby nás zaväzuje plniť jeho priania na najvyššej úrovni kvality.

 

Výborným výsledkom ďakujeme najmä svedomitému prístupu k práci celého kolektívu zamestnancov, čo sa každý deň prejavuje na ďalších a ďalších pozitívnych odozvách zákazníkov.

Každý deň sa snažíme byť o krok lepší. Zákazníci aj zamestnanci majú možnosť podieľať sa na inováciách a vylepšeniach našich služieb.

 

Práve otvorenosť a inovácie posúvajú vaše a naše sny vopred.

 

Naším spoločným cieľom je vybudovať silnú a stabilnú značku predajcu širokého sortimentu oblečenia pre „všetkých“ za rozumnú cenu aj do ďalších krajín Európy.

Vaša spokojnosť, ako konečný produkt a odmena nášho každodenného úsilia, nás ženie vopred.

 


STROPS